O nas

Coś o nas

Salon Kudłaty Raj istnieje już od 10 lat. To czas ciężkiej i przyjemnej pracy z wymagającą klientelą.

Właścicielem i inspiratorem rozwoju salonu jest Katarzyna Iwanowicz. Studio oferuje szeroki wachlarz usług w zgodzie ze światowymi trendami i tendencjami mody. W swojej pracy czerpiemy inspirację od największych akademii na świecie. Specjalizujemy się w najwyższej klasy koloryzacji i strzyżeniu z indywidualnym doborem fryzury. Dla nas każdy klient jest gwiazdą. To naszym klientom udoskonalamy swoje umiejętności, poszukujemy coraz lepszych kosmetyków, żeby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta.

Kudłaty Raj – ta kontrowersyjna nazwa to też nie przypadek. Raj ma kojarzyć się z czymś przyjemnym, a Kudłaty bo takie fryzury tworzymy – lekkie, zwiewne, czesane wiatrem dla energicznych osób, które chcą się wyróżnić swoim niepowtarzalnym stylem.

A oto nasz lokal

Poznaj naszą załogę

Zastanawiając się nad wyborem najlepszego stylisty, który podoła Twoim wyobrażeniom o własnej fryzurze zerknij na poniższą listę. Może któreś z nas będzie miało szansę wziąć Twoją odmianę w swoje ręce.

 • Katarzyna Iwanowicz
  Katarzyna Iwanowiczwłaściciel

  STYLISTA STYCZNIA – WYRÓŻNIENIE!

  Jestem fryzjerką stylistką od 20 lat. Moje nożyczki zmieniły wizerunek wielu osób. Jestem odważna i lubię zmiany. Obserwuję, że zmiana formy fryzury jak i koloru pobudza kobiety do …, więc jeżeli tego potrzebujesz, to czekam.

  Absolwentka Akademii Pivot Point oraz Monday Academy w Warszawie oraz Vidal Sassoon w Berlinie. Współtworząca fryzury do pokazu Teresy Rosatti w Arkadach Kubickiego w Warszawe.

  Uczestniczka pokazu fryzjerskiego w Sosnowcu (23-24.11.2013).

  Laureatka konkursu (III miejsce) „Stylizacja kobiety współczesnej”.

  Profesjonalny dobór fryzur i koloru, wymarzone kolory i koloryzacje, fryzury tworzone indywidualnie, geometryczne wg zasad Vidal Sassoon. Klasyka, awangarda, najnowsze cięcie i koloryzacje Pivot Point.

  • Tomasz Iwanowicz
   Tomasz Iwanowiczstylista

   7 lat w zawodzie

   – specjalista od regeneracji włosów
   – doczepianie laserowe włosów
   – nowoczesne strzyżenie męskie i damskie
   – doradztwo i konsultacje pielęgnacji włosa

   Absolwent Monday Academy w Warszawie i Vidal Sassoon w Berlinie. Współpracujący z Maciejem Wróblewskim na pokazie Teresy Rosatti w Warszawe w Arkadach Kubickiego.

   JESTEM MIŁY ;)

   • Emilia Łukaszuk
    Emilia ŁukaszukMANICURE/ PEDICURE

    Absolwentka Uniwersytetu Medycznego kier. kosmetologia.
    Doświadczenie 3 lata.

    • Beata Rogowska
     Beata RogowskaMAKIJAŻYSTKA

     Dyplomy i certyfikaty

     Zarówno Katarzyna jak i Tomek na bieżąco biorą udział w szkoleniach organizowanych przez Monday Academy w Warszawie.

     Monday Academy to ośrodek szkoleniowy rozwijający i wspierający rozwój talentów fryzjerskich. Proponowane szkolenia poprzez edukację i przekazywanie cennych spostrzeżeń są wynikiem wieloletniej praktyki w zawodzie założyciela Akademii – Macieja Wróblewskiego.

     Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w pracy stylisty, odpowiadającego za największe polskie przedsięwzięcia fryzjerskie, pragnie on wspierać i przekazywać swą wiedzę osobom, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują wsparcia w codziennych zmaganiach zawodowych.

     Szkoła oferuje przekrój szkoleń o najwyższym standardzie i rozpiętości: od podstaw fryzjerstwa, poprzez zaawansowaną i efektowną koloryzację, aż po precyzyjne i kunsztowne cięcie. Program szkoleń stworzony jest zarówno dla tych, którzy pragną uzupełnienia swojej podstawowej wiedzy jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć skrzydła w zawodzie stylisty fryzur.

     Zespół Monday Academy zapewnia fundament, wsparcie jak i inspirację do pracy.

     Poniżej dyplomy z ukończonych szkoleń.

     Dyplomy i certyfikaty

     Skontaktuj się z nami

     Szukasz szybkiego kontaktu? Dobrze trafiłaś! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

     Nieczytelne? Zmień obrazek captcha txt

     Zacznij pisać i naciśnij Enter